Strona główna » Pozostałe produkty » Szczoteczki elektryczne i irygatory

Dobra szczoteczka elektryczna do mycia zębów

Dbanie o higienę jamy ustnej jest bardzo ważne dla każdego z nas zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Jednak bardzo często jest lekceważone przez rodziców jeżeli chodzi o małe dzieci. Warto pamiętać, że higiena jamy ustnej od dziecka jest bardzo ważna, ponieważ przekłada się na zdrowie w życiu dorosłym.

Szczotkowanie zębów dzieci

Dlatego u dzieci od najmłodszych lat powinien być wyrabiany nawyk prawidłowego szczotkowania zębów i dbania o stan jamy ustnej. Nasz dział poświęciliśmy specjalistycznemu asortymentowi medycznemu dedykowanemu do czyszczenia jamy ustnej u dzieci i dorosłych. Z tą myślą wybieramy tylko i wyłącznie najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt. Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy kategorię produktów z kolorystycznymi grafikami o zróżnicowanym kształcie.

Irygatory dla dzieci i dorosłych

To szczoteczki i irygatory z elementami przypominającymi postaci z bajek, które wywołują u dzieci pozytywne skojarzenia i co ważne zachęcają do dbania o stan jamy ustnej. W ofercie dla dzieci znajdą Państwo kolorowe szczoteczki dla chłopców i dziewczynek również irygatory. Warto wybierać specjalistyczny sprzęt medyczny specjalnie stworzony dla dzieci aby zachęcić dziecko do mycia zębów a tym samym uprzyjemnić mu czas. Dla dorosłych również przygotowaliśmy specjalistyczny asortyment pozwalający zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Przy wyborze asortymentu medycznego dla dorosłych kierowaliśmy się przede wszystkim jakością i funkcjonalnością oraz ceną tak aby każdy z Państwa mógł pozwolić sobie na zakup szczoteczki czy irygatora.

Najlepsze szczoteczki soniczne

Wybraliśmy najlepsze i najchętniej kupowane szczoteczki elektryczne soniczne na rynku, które oferują nie tylko dokładne czyszczenie jamy ustnej ale także efekt wybielania, polerowania zębów. W ofercie posiadamy także irygatory do czyszczenia jamy ustnej polecane dla wszystkich osób, które noszą mosty, korony aparaty ortodontyczne, chcących w jeszcze lepszy sposób zadbać o zdrowie jamy ustnej.

Od kilku lat w ofercie posiadamy bardzo dobre irygatory AQUAJET dla dzieci i dorosłych oraz możliwość dokupienia do nich końcówek. Nasz dział cały czas poszerzamy o nowy asortyment tak aby mieli Państwo jeszcze większy wybór asortymentu higienicznego do czyszczenia jamy ustnej.

Warto pamiętać, ze odpowiednia higiena jamy ustnej to zdrowie całego organizmu. Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że stan nieprawidłowej jamy ustnej może przyczynić się do różnego rodzaju chorób szczególnie związanych z układem krążenia i oddychania. Bardzo często próchnica może być źródłem infekcji dolnych dróg oddechowych ma to związek z patogenami przedostającymi się do nosogardła i płuc.

Higiena jamy ustnej dla zdrowia całego organizmu

Nieleczona próchnica może powodować zapalenie tkanek okołowierzchołkowych, które mogą przyczynić się zapalenia okostnej, tkanek miękkich czy powstawania ropnia z kolei może to mieć przykre konsekwencje związane niekiedy z zapaleniem opon mózgowych, czy nawet zakrzepowym zapaleniem naczyń mózgowych. Dlatego tak ważne jest systematyczne dbanie o stan jamy ustnej u każdego z nas również dzieci W czym pomóc mogą nam szczoteczki elektryczne czy irygatory. W ofercie posiadamy dobrej jakości irygatory stacjonarna i przenośne, które możemy mieć zawsze pod ręką.

Przejdź do góry