Strona główna » Pozostałe produkty » Szczoteczki elektryczne i irygatory
 • Oro Sonic to bardzo dobra szczoteczka soniczna zyskująca doskonałe opinie na rynku jako jedna z lepszych szczoteczek sonicznych na rynku w tym przedziale cenowym. Szczoteczka wyróżnia się na tle innych nie tylko nowoczesnym "dizajnem" ale również bardzo dobrą funkcjonalnością. Wykonuje znacznie większą ilość ruchów na minutę niż zwykłe szczoteczki elektryczne, a co za tym idzie skuteczniejsze i efektywniejsze czyszczenie jamy ustnej, pozbywanie się kamienia nazębnego i eliminacja bakterii w jamie ustnej. Warto zaznaczyć, że jako jedna z nielicznych została wyposażona w 5 trybów pracy, które mają na celu nie tylko oczyszczanie ale również delikatne polerowanie, wybielanie czy masaż. Poszczególne tryby clean - czyszczenie, sensitive - delikatny, massage - masaż, white - wybielanie, polish - polerowanie. Tryb masaż będzie odpowiedni dla osób cierpiących na paradontozę, pozwala na ukrwienie dziąseł i zmniejsza ich stany zapalne. Dodatkowo szczoteczka elektryczna posiada wbudowany timer ustawiony na czas 2 minut przez, który powinna być czyszczona jama ustana. W niektórych trybach zastosowano 30 sekundowy sygnalizator informujący o konieczności zmiany strony czyszczenia, dzięki temu prawidłowo zadbamy o cały stan jamy ustnej. Szczoteczka do zębów Oro Sonic generuje niski poziom hałasu komfortowy podczas codziennej higieny jamy ustnej. Warto zwrócić uwagę na czas użytkowania szczoteczki po jednym naładowaniu wynoszący do 40 dni lub do 160 minut ciągłej pracy, dzięki temu nie muszą Państwo cały czas zasilać urządzenia. Szczoteczka dostępna w eleganckim etui, które można zabrać w każdą podróż. W zestawie również 2 końcówki i podstawa ładująca.
 • Prezentujemy bardzo dobry irygator AquaJet LD-A8 do czyszczenia jamy ustnej. Jest to produkt do zastosowania przez dzieci i osoby dorosłe. Szczególnie dedykowany mniejszym dzieciom, ze względu na kolorowe elementy i nadruki na obudowie. Barwna kolorystyka przykuwa uwagę dzieci i pozwala na większe zainteresowanie produktem oraz jego użytkowaniem przez najmłodszych. Irygator dla dzieci i dorosłych pozwala na lepsze dbanie o higienę jamy ustnej oraz zapobiega powstawaniu próchnicy. W tym modelu można stosować płynną regulację strumienia i dostosować ją do indywidualnych potrzeb osoby dorosłej dziecka oraz osób mających problemy z dziąsłami. Urządzenie irygujące do jamy ustnej posiada komponenty, które mogą być myte w zmywarce. Specjalistyczna obudowa z gładkiego tworzywa zapobiega namnażaniu się kurzu. W zestawie 5 końcówek w tym jedna dostosowana do czyszczenia niedostępnych przestrzeni między zębami oraz aparatów ortodontycznych.
 • Irygator do jamy ustnej – przenośny (z akumulatorem)
  Bardzo dobry irygator do czyszczenia jamy ustnej i przestrzeni między zębowych. Irygator Haxe pozwala na dokładniejsze oczyszczanie jamy ustnej niż zwykłe szczoteczki i nici dentystyczne. Urządzenie usuwa, aż 99,9 procent kamienia nazębnego. Pozwala również pozbyć się bakterii, powodują pruchnicę i nieprzyjemny zapach z ust. Irygator Haxe w tym modelu posiada tryb pulsacyjny, umożliwiający masaż dziąseł zwiększając ich ukrwienie oraz zapobiegając w przyszłości występowaniu paradontozy. Urządzenie polecane dla wszystkich osób, które chcą w prawidłowy sposób zadbać o higienę jamy ustnej, szczególnie zalecane osobom noszącym korony, mostki i aparaty ortodontyczne. Irygator do jamy ustnej posiada przycisk zwalniający blokadę który ułatwia ściąganie dyszy i pozwala na jej lepsze czyszczenie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w irygatorze zastosowano gniazdo ładowarki z osłoną. Haxe to model irygatora rekomendowanego przez towarzystwo stomatologów i ortodontów na całym świecie.
 • Bardzo dobry irygator stomatologiczny dla każdego. Irygator zapewnia doskonałą jakość czyszczenia jamy ustnej. Oprócz funkcji czyszczącej za pomocą irygatora można wykonywać masaż dziąseł, który pozwoli na ich lepsze ukrwienie, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz zmniejsza krwawienie. Masaż dziąseł zalecany szczególnie dla osób, które cierpią na paradontozę. Co istotne to silna moc strumienia pow. 8 atmosfer max. pozwoli na dotarcie do obszarów niedostępnych podczas standardowego mycia zębów. Urządzenie irygujące pomocne bywa również w pielęgnacji: protez zębowych, koron, implantów, aparatów dentystycznych, kieszeni przydziąsłowych itp. Irygator zapewnia płynną regulację strumienia, którą można dostosować do własnych potrzeb, istotne szczególnie dla osób z nadwrażliwością zębów. Irygator dentystyczny Aquajet LDA8 to urządzenie bardzo dobrej jakości. Posiada system Soft-Touch - miękkie pokrycie elementów sterujących, które sprawia, że korzystanie z urządzenia jest łatwe i bardzo funkcjonalne. W zestawie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do wykonywania prawidłowej irygacji jamy ustnej. Irygator objęty gwarancją od producenta wynoszącą 12 miesięcy.  
 • Bardzo dobrej jakości końcówki do irygatora jamy ustnej. Są to dysze poddziąsłowe, które odpowiednie będą dla modeli irygatorów dziecięcych i dla dorosłych. Końcówki należą do asortymentu wymiennego, ich żywotność wynosi do 1000 cykli, zaleca się ich wymianę po 6 miesiącach. Poddysze do irygatora posiadają specjalistyczne gumowe końcówki, które będą odpowiednie również dla osób mających wrażliwe dziąsła. Za pomocą końcówek dokładnie oczyścić można przestrzenie między zębowe, miejsca trudno dostępne jak i również wykonać masaż dziąseł, zwłaszcza polecany dla osób mających choroby dziąsłowe. Końcówki wymienne odpowiednie dla modeli irygatorów LD – A8 i LD – A3, w naszej ofercie również do zakupienia tego rodzaju irygatory oraz inny sprzęt medyczny. Nasadki do irygatorów dostępne w opakowaniu zawierającym 2 sztuki.
 • Bardzo dobre końcówki do irygatora w modelu AQUAJET LD-A8 dla dorosłych oraz dla wersji dla dzieci i do modelu AQUAJET LD-A3. Są to poddysze dziąsłowe, które pozwalają na dokładne czyszczenie przestrzeni trudnodostępnych w jamie ustnej. Za pomocą tego rodzaju końcówek dokonają Państwo masażu dziąseł, który pozytywnie wpływa na ich ogólne zdrowie i ukrwienie. W skuteczny sposób można usunąć kamień nazębny oraz inne nieczystości. Końcówki powstały z bezpiecznych materiałów, dodatkowo posiadają gumowe osłonki, które odpowiednie są również dla osób mających wrażliwe dziąsła. Szczoteczki irygujące bardzo łatwe w użyciu nawet przez dzieci. Żywotność końcówek określa się na co najmniej 1000 cykli. Producent zaleca wymianę co 6 miesięcy. W zestawie znajdą Państwo 2 sztuki końcówek do irygatora, które będą odpowiednie do wyżej wymienionych irygatorów. W naszym medycznym sklepie również zakupią Państwo irygatory w tych modelach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą asortymentu medycznego .
 • Vitammy Pearl + to bardzo dobra szczoteczka soniczna z inteligentnym systemem ładowania. Jest to jeden albo nawet jedyny z modeli szczoteczek sonicznych, który na jednym ładowaniu pozwala na efektywne użytkowanie przez 45 dni, więc szczoteczkę wystarczy ładować tylko 6 razy do roku. To bardzo wygodna opcja szczególnie dla osób podróżujących czy zapominalskich. Oprócz tego urządzenie posiada szereg innych zalet. Jedną z  nich jest funkcja wybielania zębów, jakiej nie znajdziemy w większości modeli szczoteczek sonicznych. Pozwala na delikatne wybielanie bez nadmiernego ścierania, efekt jest widoczny już po kilku myciach. Szczoteczka zapewnia dogłębne i efektowne czyszczenie zębów wykonując ponad 8 tys obrotów na minutę, doskonale usuwając płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się próchnicy. Szczoteczka do mycia zębów posiada również funkcję masującą dziąsła, która doskonale wpływa na ich ukrwienie i wzmocnienie, przeciwdziałając paradontozie. Szczoteczka soniczna Pearl + jest bardzo cicha jeżeli chodzi o pracę i co ważne posiada redukcję drgań zapewniając tym samym wygodę w czasie szczotkowania. Szczoteczka jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze za pomocą 2 przycisków. Powstała z wysokiej klasy tworzywa charakteryzującego się bardzo dobrą odpornością na ścieranie. W naszej ofercie dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym i białym. Ten model posiada elegancki wygląd i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Vitammy Smile to kolejna propozycja szczoteczki sonicznej, którą znajdą Państwo w naszym sklepie. Jest to szczoteczka soniczna elektryczna dedykowana dla dzieci od 3 lat. W tej chwili posiadamy 2 wersje tego modelu szczoteczki z przeznaczeniem dla chłopców i dziewczynek. Niniejsza oferta dotyczy szczoteczki dla chłopców z kolorową grafiką bajecznego lwa. Obydwie szczoteczki posiadają takie same parametry różnią się znacząco kolorami i rysunkami. Soniczna szczoteczka dla dzieci jest znacznie bardziej efektywna niż zwykłe szczoteczki elektryczne. Jej zaawansowana technologia pozwala usunąć większą ilość przebarwień i szybciej pozbyć się kamienia nazębnego. Szczoteczka wyposażona została w malutkie główki idealnie dopasowujące się do jamy ustnej dziecka, będzie również odpowiednia dla osób dorosłych poszukujących delikatnego rodzaju szczoteczki do zębów nie podrażniającej dziąseł. Szczoteczka soniczna dla chłopców Vittamy Smile to doskonała pierwsza szczoteczka dla małego dziecka, która pomoże wyrobić nawyk prawidłowego szczotkowania zębów. Jej kolorystyka wzbudza w dziecku ciekawość i zachęca do systematycznego dbania o stan jamy ustnej. Dodatkowo w komplecie etui pozwalające na wygodne przechowywanie szczoteczki czy pasty, które również można zabrać w podróż czy do szkoły.
 • Szczoteczka soniczna dla dziecka Vitammy Smile króliczek to rodzaj elektrycznej szczoteczki do mycia zębów dla dzieci. Jest to różowa szczoteczka z kolorową grafiką bajecznego zajączka dedykowana dla dziewczynek. Posiadamy również ten sam model szczoteczki sonicznej różniący się jedynie grafiką przeznaczoną dla chłopców - rysunek lwa. Szczoteczki zostały przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Kolorowe grafiki zastosowane na asortymencie higienicznym dla dzieci w dużym stopniu ułatwiają najmłodszym użytkownikom korzystanie z nich. Dzieci znacznie chętniej i bez przykrego obowiązku myją zęby i co ważne od najmłodszych lat wyrabiają nawyk prawidłowego dbania o jamę ustną. Dlatego warto wybierać dla naszych pociech kolorowy asortyment wzbudzający zainteresowanie jak prezentowana w tej ofercie szczoteczka soniczna.   Szczoteczka oprócz przyjaznego dla dziecka wyglądu, doskonale usuwa przebarwienia i pozwala pozbyć się kamienia nazębnego. Idealnie czyści i zapewnia masaż dziąsłom. Jej delikatna struktura włosia nie wywołuje podrażnień. Szczoteczka do mycia zębów dla dzieci wyposażona została w 2 tryby pozwalające na dostosowanie di indywidualnych potrzeb. Do zestawu również dołączona została nakładka na szczoteczkę i metalowe etui mieszczące szczoteczkę i pastę do zębów.
 • Bardzo dobry irygator przenośny AQUAJET LD-A3 to propozycja dla wszystkich osób, które chcą dbać o higienę jamy ustnej bez względu w jakim miejscu się znajdują. Jest to alternatywa dla zwykłych stacjonarnych irygatorów, które zazwyczaj ze względu na większe wymiary i wagę stosujemy w domu. Ten model może być zasilany z każdego źródła ze złączem USB. Urządzenie irygujące do jamy ustnej przede wszystkim polecane dla osób, które noszą mostki, korony, aparaty ortodontyczne i protezy. Zastosowanie irygatora pozwala w dużo bardziej dokładniejszy sposób wyczyścić przestrzenie międzyzębowe oraz usunąć osady nazębne. Irygator posiada 2 możliwości regulacji ciśnienia, a mianowicie średni i silny. Warto zaznaczyć, iż irygatory są bezpieczne dla koron, mostków i protez, co istotne to zapobiegają rozwojowi chorobotwórczej mikroflory i procesom zapalnym. Dodatkowo atutem jest niewielki rozmiar pozwalający na zabranie urządzenia wszędzie. Urządzenie lekkie i poręczne dla każdego w zestawie wymienne końcówki, kabel USB, przewód, oraz instrukcja obsługi.